Hakkımızda

Her Markadan Beyaz Eşyanıza Aynı Gün Servis Hizmeti​

Ankara Teknik Servis

Beyaz eşyalarda oluşan her türlü arızaları gidermek için özel atölyede dört dörtlük çalışma sergileyerek yaşanan sorunları ortadan kaldırıyoruz. Ankara teknik servis olarak müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Amacımız, beyaz eşya servisi konusunda geleceğin öncü servisi arasında yer almak ve müşteri memnuniyeti kazanmak olduğundan, çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek teknik servis konusunda yaşanan sorunlara kalıcı çözümler üretmeye çalışıyoruz. Servisimizde müşterilerimize özel hizmetler sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında;

  • Buzdolabı servisi
  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Televizyon servisi
  • Klima ve kombi teknik servisi

Bu hizmetler sayesinde artık beyaz eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. Üstelik aynı gün servis hizmeti garantisi verdiğimiz için, beyaz eşyanızı artık aynı gün içerisinde teslim alarak zaman kazanacaksınız. Ankara’nın her yerine hizmet sunarak müşteri memnuniyeti kazanmaya devam ediyoruz.

Yılların Tecrübesiyle Profesyonel Hizmet

Beyaz eşyaların servis işlerini yılların kazandırmış olduğu deneyim sayesinde sorunsuz bir şekilde yaparak müşterilerimize özel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kendimize özgü çalışmalarımız sergileyerek profesyonel bir şekilde hizmet sunuyoruz. Ankara teknik servis olarak beyaz eşyaların arızalarının giderilmesi konusunda elimizden gelen her türlü hizmeti sunuyoruz. Ayrıca hâlihazırda beklediğimiz için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim hizmetinde sizlere telefon numarası, Whatsapp, e-posta gibi yollarla iletişim hizmeti sunuyoruz. Bu sayede ihtiyaç durumunda bizimle iletişime geçerek beyaz eşya teknik servis hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonArayın...