Ferroli Teknik Servis

Ferroli Dünya çapında oldukça kullanılan bir kombi markasıdır. Tüm beyaz eşyalar ve dayanıklı tüketim malları gibi bir süre sonra kullanıcı hatası veya çevresel yıpranmalardan dolay arızalar verebilir.

Teknik Servis Merkezi olarak biz Rubenis marka kombileriniz için 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Uzman personelimiz ve geniş servis kadromuz ile aynı gün içerisinde sizlere garantili faturalı servis olanağı sunmaktayız.

Tüm beyaz eşyalarnız için, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, şovben, televizyon gibi tüm beyaz eşyalarınız için alanında uzman profesyonel teknik ekibimiz bulunmaktadır.

Ferroli Ürünlerde Uzman Servis

Kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizin Ferroli marka eşyalarını titiz bir şekilde özel malzemeler yardımıyla tamir ediyoruz. Tamir işlerinde günün 24 saati çalışarak yaşanılan mağduriyeti ortadan kaldırıyoruz. Her türlü Ferroli marka eşyalarda alanında uzman olduğumuz için, artık teknik servis seçimi yaparken bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Uzman servis olmanız sayesinde eşyaların bakım ve tamir işleri hızlı bir şekilde yapılarak müşteriye zaman kazandırılıyor. Uygun fiyat politikamız sayesinde fazla masraf yapmadan en ideal fiyat tekliflerinden yararlanarak eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Yerinde teknik servis hizmeti sunarak Ferroli marka ürünlerde yaşanan tamir sorunlarına kalıcı çözüm üretiyoruz. Bu yüzden her türlü eşyaların tamir ve bakım işleri için servisimizi tercih ederek kendinize zaman ayırabilirsiniz.


Call Now ButtonArayın...