Bosch Teknik Servis

Bosch Dünya çapında oldukça kullanılan bir beyaz eşya markasıdır. Tüm beyaz eşyalar ve dayanıklı tüketim malları gibi bir süre sonra kullanıcı hatası veya çevresel yıpranmalardan dolay arızalar verebilir.

Teknik Servis Merkezi olarak biz Bosch marka eşyalarınız için 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Uzman personelimiz ve geniş servis kadromuz ile aynı gün içerisinde sizlere garantili faturalı servis olanağı sunmaktayız.

Tüm beyaz eşyalarnız için, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, şovben, televizyon gibi tüm beyaz eşyalarınız için alanında uzman profesyonel teknik ekibimiz bulunmaktadır.

Bosch Servis

Servis işleri konusunda oldukça tecrübeli olan ve profesyonel ekiplerle birlikte titiz çalışmalar sergileyerek müşteri memnuniyeti kazanan servisimiz, sunmuş olduğu hizmetlerde bugüne kadar herhangi bir müşteriden olumsuz geri dönüş almayarak bir numaralı teknik servis olmayı başarmıştır. Bosch servis hizmeti konusunda dört dörtlük hizmet sunarak müşterilerimizin eşyalarının rahat bir şekilde tamir edilmesine yardımcı oluyoruz. Sunmuş olduğumuz teknik servis hizmeti sayesinde artık insanlar servis arama derdinden kurtulmuştur. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu eşyaların ilk günkü gibi kullanılabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Bu sayede Bosch marka eşyalar artık servisimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla hareket edilerek hem eşyaların tamir işleri özenle yapılmakta hemde müşteri güveni kazanılarak büyüyen bir servis olma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Call Now ButtonArayın...