Beko Teknik Servis

Beko Dünya çapında oldukça kullanılan bir beyaz eşya markasıdır. Tüm beyaz eşyalar ve dayanıklı tüketim malları gibi bir süre sonra kullanıcı hatası veya çevresel yıpranmalardan dolay arızalar verebilir.

Teknik Servis Merkezi olarak biz Beko marka eşyalarınız için 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Uzman personelimiz ve geniş servis kadromuz ile aynı gün içerisinde sizlere garantili faturalı servis olanağı sunmaktayız.

Tüm beyaz eşyalarnız için, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, şovben, televizyon gibi tüm beyaz eşyalarınız için alanında uzman profesyonel teknik ekibimiz bulunmaktadır.

Beko Servis

Beko eşya kullananlar için, kaliteli hizmet kapsamında uzman arkadaşlarımızla birlikte teknik servis hizmeti sunuyoruz. Güvenilir çalışmalarımız sayesinde müşteri memnuniyeti kazanarak teknik servis hizmetinde büyümeye devam ediyoruz. Beko servis hizmetinde kaliteli malzemeler kullanarak tamir işlerini kolay bir şekilde yapıyoruz. Pratik hizmet sayesinde artık servis aramaktan kurtularak her türlü eşyanızı bizimle iletişime geçerek yaptırabileceksiniz. Garantili hizmet anlayışımız sayesinde eşyalarınızı ilk günkü gibi kullanışlı hale getiriyoruz. Ayrıca Beko markaya sahip eşyaların tamir ve servis işlerini kendimize özel yöntemler kullanarak yaptığımız için, sizlere hizmet konusunda zaman kazandırıyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde günlerce süren tamir işleri servisimiz sayesinde en kısa sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca hızlı hizmet anlayışımız sayesinde servis işlerinde müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarmış bunuyoruz.Call Now ButtonArayın...