Ariston Teknik Servis

Ariston Dünya çapında oldukça kullanılan bir beyaz eşya markasıdır. Tüm beyaz eşyalar ve dayanıklı tüketim malları gibi bir süre sonra kullanıcı hatası veya çevresel yıpranmalardan dolay arızalar verebilir.

Teknik Servis Merkezi olarak biz Ariston marka eşyalarınız için 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Uzman personelimiz ve geniş servis kadromuz ile aynı gün içerisinde sizlere garantili faturalı servis olanağı sunmaktayız.

Tüm beyaz eşyalarnız için, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, şovben, televizyon gibi tüm beyaz eşyalarınız için alanında uzman profesyonel teknik ekibimiz bulunmaktadır.

Ariston Servis

Eşyaların tamir ve bakım işlerini yaptırmak zordur. Bu yüzden insanlar eşyalarını tamir ettirmek için saatlerce teknik servis aramaktadır. Bu durumun önüne geçmek ve teknik servis hizmetinin rahat bir şekilde bulunması için, müşterilerimize özel pratik hizmet sunarak titiz çalışmalarla servis hizmeti sunuyoruz. Özellikle Ariston marka eşya kullananlar için, kaliteli ve güvenilir hizmet kapsamında çalışmalarımızı sürdürerek her türlü eşyalarda yaşanan sorunları ortadan kaldırıyoruz. Ariston teknik servis hizmetinde amacımız; her türlü servis hizmetini sunarak müşteri memnuniyeti kazanmak ve adımızı daha fazla duyurmak olduğu için, elimizden gelen hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bu yüzden çamaşır makinesinden kahve makinesine kadar her türlü Ariston eşyaların tamir işlerini kendimize özel yöntemlerle hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Call Now ButtonArayın...