Arçelik Teknik Servis

Arçelik Dünya çapında oldukça kullanılan bir beyaz eşya markasıdır. Tüm beyaz eşyalar ve dayanıklı tüketim malları gibi bir süre sonra kullanıcı hatası veya çevresel yıpranmalardan dolay arızalar verebilir.

Teknik Servis Merkezi olarak biz Arçelik marka eşyalarınız için 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Uzman personelimiz ve geniş servis kadromuz ile aynı gün içerisinde sizlere garantili faturalı servis olanağı sunmaktayız.

Tüm beyaz eşyalarnız için, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, şovben, televizyon gibi tüm beyaz eşyalarınız için alanında uzman profesyonel teknik ekibimiz bulunmaktadır.

Arçelik Servis

Arçelik marka eşya kullananlar bir süre sonra eşyalarını tamir ettirmek veya eşyaların bakımını yaptırmak zorunda kalır. Eşyaların tamir işlerini yaptırmak oldukça zorlu bir süreçtir. Bu durumun önüne geçmek ve her türlü Arçelik eşyaların bakım, tamir işlerini yaptırmak için özel ekiplerimizle birlikte hizmet sunuyoruz. Hizmette sınırın tanınmadığı servisimiz sayesinde artık istediğiniz eşyanın tamir işlerini hızlı ve pratik bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kalite standartları çerçevesinde hizmet vererek müşterilerimizin servis ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Teknik servis konusunda oldukça tecrübeli olduğumuz için, sunmuş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin yüzünü güldürerek müşteri memnuniyeti kazanmaya devam ediyoruz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, robot, derin dondurucu ve daha birçok beyaz eşya konusunda müşterilerimize profesyonel bir şekilde teknik servis hizmeti sunarak günlerce süren servis sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Call Now ButtonArayın...