AEG Teknik Servis

AEG Dünya çapında oldukça kullanılan bir beyaz eşya markasıdır. Tüm beyaz eşyalar ve dayanıklı tüketim malları gibi bir süre sonra kullanıcı hatası veya çevresel yıpranmalardan dolay arızalar verebilir.

Teknik Servis Merkezi olarak biz AEG marka eşyalarınız için 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Uzman personelimiz ve geniş servis kadromuz ile aynı gün içerisinde sizlere garantili faturalı servis olanağı sunmaktayız.

Tüm beyaz eşyalarnız için, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, şovben, televizyon gibi tüm beyaz eşyalarınız için alanında uzman profesyonel teknik ekibimiz bulunmaktadır.

AEG Servis

Teknolojinin gelişmesinin ardından  insanların her türlü işleri kolay hale gelmiştir. Özellikle beyaz eşya konusunda insanların işi daha çok kolaylaştığı için, insanlar beyaz eşyalar sayesinde tüm işlerini rahat bir şekilde yapabiliyor. Fakat beyaz eşyaların arızalanması sonucu teknik servis bulmak oldukça zorlaşmıştır. Beyaz eşyalar arasında bulunan AEG, hem çamaşır yıkama hemde kurutma makinesidir. Yeni nesil beyaz eşya sayesinde artık insanlar çamaşır yıkama ve kurutma derdinden kurtulmuştur. Bu makinelerin arızalanması sonucu teknik servis bulmak oldukça zordur. Teknik servis hizmeti konusunda oldukça tecrübeli olan ekiplerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize AEG makineler için servis hizmeti sunuyoruz. AEG makinelerin servis işleri konusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak hizmet sunuyoruz.


Call Now ButtonArayın...